SmartFox

Naše jesle

Jesle jsou součástí školky SMARTFOX, která je umístěna v klidné příměstské lokalitě s dostatkem zeleně. Díky tématicky lazené fasádě je na první pohled poznat k čemu budova slouží. Uvnitř školky se nachází několik prostorných heren pro děti různého věku, odpočinková místnost a kuchyň s jídelním koutem. Jesle mají vlastní hernu vybavenou tak, aby odpovídala danému věku dětí. 1. část zahrady se nachází před domem. Pro děti je zde připravené pískoviště, houpačky a různá houpadla i pro ty nejmenší. V 2. části zahrady, která se nachází za domem, je prostor pro venkovní aktivity. Zároveň je zde velice populární trampolína.

Jesle jsou otevřené 8:00- 16:00 (po předchozí domluvě možno i déle) pondělí - pátek mimo svátky.V jesličkové třídě jsou děti od 12ti měsíců do dvou let. O děti pečuje učitelka/zdravotní sestra, která se stará o správný fyzický i psychický vývoj dětí. Program je obohacen o prvky Montessori pedagogiky.

V ceně programu jsou veškeré hygienické potřeby (plenky, vlhčené ubrousky a krémy), 3x denně pestrá strava (pokud je dítě zvyklé na skleničkovou stravu, je možnost začít stravování na skleničkách a pak plynule přejít na školkovou biostravu) a pitný režim.

Naše Školka

Foxíkova školka Praha 9 - výuka a zájmové kroužky v Anglickém jazyce pro všechny zvídavé děti od 3 do 7 let.

o školce

Naše Jesle

Foxíkovy jesle Praha 9 - přijímáme děti od 12ti měsíců.

o jesličkách

Hlídání

Potřebujete si něco zařídit? Rádi pohlídáme Vaše dítě v prostorách naší školky.

hlídání